Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Aloes i trądzik różowaty. Czym jest trądzik różowaty?

Trądzik różowaty to choroba przewlekła atakująca skórę, a czasem również oczy. Wśród objawów wyróżniamy zaczerwienienie, krostki i grudki oraz zgrubienia skóry. W większości przypadków trądzik różowaty występuje tylko na twarzy.


Jakie są objawy trądziku różowatego?


Trądzik różowaty ma wiele objawów, wśród których należy wymienić:


Zaczerwienienie twarzy. W większości zaczerwienienie występuje na środku twarzy (na czole, nosie, policzkach i brodzie). Może również objawiać się pieczeniem i lekkim obrzękiem.

Cienkie czerwone linie pod skórą. Linie te pokazują się kiedy naczynka włosowate znajdujące się pod skórą rozszerzają się. Te obszary skóry mogą być w pewnym stopniu spuchnięte i zaczerwienione

Zapalenie oczu i powiek

Spuchnięty nos. Niektóre osoby, głównie mężczyźni mają zaczerwieniony, opuchnięty nos trądzik różowaty może występować w postaci przerosłej, cechuje się ona obecnością miękkich, guzowatych tworów w obrębie nosa, które stopniowo go zniekształcają.

 

W jaki sposób może pomóc aloes?

Aloes to roślina idealna do pielęgnacji skóry, ponieważ nawilża, zmiękcza, oczyszcza i regeneruje skórę. Jednocześnie eliminuje bakterie i łój z gruczołów. Żel aloesowy ma właściwości nawilżające i dociera w głąb skóry dużo głębiej niż woda. Pobudza do produkcji nowych komórek, jako, że jest mocnym regeneratorem komórek, goi, tonizuje i przenika głęboko do skóry

 

Aloes:

Koi pieczenie
Eliminuje bakterie i łój z porów skóry
Regeneruje komórki
Poprawia krążenie
Nawilża.