Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Aloes, naturalny środek przeciw łupieżowi

Łupież to choroba skóry głowy, objawiająca się nadmiernym złuszczaniem się martwego naskórka. Zwykle towarzyszą mu zaczerwienienia i podrażnienia i może być symptomem łojotoku, łuszczycy, grzybicy lub wszawicy.


W miarę jak wrasta naskórek, jego komórki są wypychane na zewnątrz, obumierają i spadają z głowy w formie łupieżu.
U większości osób warstwa naskórka zrogowaciałego jest zbyt mała, aby dała się zauważyć, ale  innych rytm wymiany naskórka jest częstszy, co ma wpływ na skórę głowy. U osób nie mających problemu z łupieżem wymiana naskórka następuje raz w miesiącu, natomiast u osób, u których pojawia się łupież akcja ta zachodzi co dwa tygodnie. W ten sposób obumarły naskórek odpada w formie placków i pojawia się we włosach.Aloes & łupież


Aloes jest idealny do zwalczania łupieżu i łojotoku, nałożony na skórę głowy bardzo szybko zwalcza dokuczliwe swędzenie. Dzięki swoim niesamowitym właściwościom, zwalcza łupież w naturalny sposób i zapobiega jego powstawaniu. Swoim działaniem odbudowuje komórki, tworząc w krótkim czasie nowy,, zdrowy naskórek, odżywiony witaminami, minerałami cukrami i aminokwasami (jest to jedyny naturalny produkt posiadający 19 z 20 aminokwasów esencjalnych)