Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Aloes, roślina łagodząca żylaki

Żylaki to żyły podskórne nadmiernie rozszerzone, które utraciły zdolność utrzymywania przepływu krwi w jednym kierunku z powody niewłaściwego działania. Powoduje to zatrzymywanie się krwi, powodując ból i powikłania.

 

 

 

Głównie jest to schorzenie kobiece i jego główne przyczyny to:


- Dziedziczenie. W większości przypadków jest to tendencja dziedziczona, która powoduje, że zastawki żylne i żyły mają mniejszą wydajność, nie domykają się właściwie. Krew cofa się, żyła się rozszerza i krew się zatrzymuje powodując żylaka.
- Nadwaga: Układ krążenia jest stworzony dla określonej wagi ciała. W przypadku, gdy średnia waga jest wyższa, hamuje odpływ krwi z nóg.
- Siedzący tryb życia: z powodu braku ćwiczeń, mięśnie nie wspierają przepływu krwi, co powoduje, że z czasem pojawiają się żylaki.
- Praca stojąca: nogi w pozycji nieruchomej sprawiają, że krew zatrzymuje się w ich dolnej części, dlatego dużo ciężej jest przepompować ją do góry. I odwrotnie, kiedy nogi są w ruchu, masaż jaki otrzymują mięśnie pcha krew i sprawia, że przepływa na przód
- Antykoncepcja doustna, powoduje zatrzymywanie się płynów w organizmie. Powoduje to uszkodzenia żył siatkowatych i tworzenie się tzw. pajączków

Problem żylaków, to nie tylko problem estetyczny, ale również uczucie ciężkości, skurcze, pieczenie, jak również mogą powodować groźne problemy takie jak zapalenie żył, krwotoki, zakrzepy żylne. Z tego powodu, należy na nie szczególnie uważać i starać się zapobiegać ich powstawaniu.

Dzięki ogromnym zdolnością przeciwzapalnym, przeciwbólowym i regeneracji komórek, aloes jest skutecznym lekarstwem na żylaki. Zmniejsza zapalenie i ból, regulując krążenie krwi.

*aby żel przynosił większą ulgę, zaleca się trzymanie go w lodówce