Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Cienie pod oczami i aloes

Cienie pod oczami są wywoływane zmiany w pigmencie skóry pod oczami, co powoduje, że miejsca te stają się ciemniejsze (plamy szare, brązowe lub zielonkawe). Konsekwencją jest czysto estetyczna, jak również powodują wrażenie, że twarz jest bardziej zmęczona i smutna.

 

 


Główne przyczyny powstawania to:


- Dziedziczenie,
- Rasa. Cera ciemniejsza ma tendencję to częstszego tworzenia się cieni,
- Złe krążenie,
- Wiek. Skóra traci swą elastyczność i tkankę tłuszczową, która osłania żyły,
- Choroby tj. alergia, czy zapalenie spojówek,
- Zmiany hormonalne,
- Słońce, zmęczenie lub brak snu i chociaż nie powodują ich bezpośrednio, znacznie je uwidaczniają.

To co się dzieje to puchnięcie naczyń krwionośnych i żył z powodu ww. przyczyn, sprawia, że kolor w tym miejscu zostaje podkreślony. Poza tym, skóra wokół oczu jest bardzo cienka, dlatego też naczynka są na wierzchu i są bardziej widoczne.


Aby walczyć z cieniami pod oczami, przede wszystkim należy zmienić przyzwyczajenia, ograniczyć spożywanie alkoholu, wypijać duże ilości wody i odpoczywać, są to niektóre z podstawowych zaleceń, aby uzyskać poprawę. Poza tym, ważna jest odpowiednia pielęgnacja, aby przyspieszyć wynik i zauważyć efekty.
Aloes działa przeciwzapalnie, odświeża i nawilża skórę. Nadaje skórze elastyczność i odżywia ją głęboko, zmniejszając znacznie cienie pod oczami.