Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Częste pytania

Częste pytania o stosowaniu aloesu


Znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania jakie zawsze sobie zadawałeś o stosowaniu aloesu:

 

 

Jakie właściwości ma aloes, aby zwalczyć trądzik różowaty?
Dlaczego aloes jest skuteczny w walce z zaskórnikami?
Mówi się, że aloes jest przeciw starzeniu, czy to prawda? Dlaczego?
Czy to prawda, że aloes zapobiega wypadaniu włosów?
Jakie inne korzyści przynosi skórze aloes?


Jakie właściwości ma aloes, aby zwalczyć trądzik różowaty?
Aloes jest dokonały w walce z trądzikiem różowatym, ponieważ nawilża skórę, wygladza, oczyszcza i regeneruje. Eliminuje bakterie i resztki łoju jakie znajdują się w porach skóry. Koi swędzenie, ma również zdolności nawilżające, przenikając znacznie głębiej do skóry niż woda. Poza tym, jego działanie odżywcze stymuluje reprodukcję nowych komórek, gojąc i tonizując skórę.


Dlaczego aloes jest skuteczny w walce z zaskórnikami?
Aloes pomaga w utrzymaniu skóry zdrowej i wolnej od czynników odpowiedzialnych za infekcję, ponieważ:
Pomaga, aby gruczoły odpowiednio działały. Ich prztykanie powoduje zalążek procesu powstawania trądziku.
Działa ściągająco (reguluje ilość wytwarzanego łoju)
Reguluje pH dzięki zawartości aminokwasów i innych elementów
Stymuluje odbudowę komórek naskórka, regenerując i odświeżając skórę
Oczyszcza pory skóry i nie dopuszcza, aby zbierał się martwy naskórek, utrzymuje zdrową skórę i wolną od zanieczyszczeń
Ma działanie bakteriobójcze i powoduje, że komórki skóry stają się bardziej wytrzymałe na czynniki zewnętrzne.


Mówi się, że aloes spowalnia starzenie, czy to prawda? Dlaczego?
Niezaprzeczalnie. Aloes ma właściwości regenerujące, dlatego też jest idealny aby zapobiegać wcześniejszemu starzeniu się skóry. Składa się ze składników nawilżających, przywraca skórze elastyczność, zapobiegając powstawaniu zmarszczek.
Z biegiem lat, skóra marszczy się, staje się co raz cieńsza, pojawiają się brązowe plamy. Aloes stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, złuszcza skórę, przenika ją i przekazuje zdrowe substancje. Poza tym dostarcza tlen, dodając skórze siły i usuwa plamy.


Czy to prawda, że aloes zapobiega wypadaniu włosów?
Tak, aloes jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł aby zachować włosy zdrowe i mocne. Zawiera setki właściwości leczniczych, które sprawiają, że włosy się regenerują w niesamowity sposób
Aloes ma zdolność penetracji skóry głowy cztery razy bardziej niż woda. Czyli może dotrzeć tam, gdzie inne szampony czy kuracje nie docierają. Pomaga w przenikaniu  przez naskórek, aby odżywić skórę i aktywować mikro cyrkulację krwi.
Poza tym odżywia głęboko cebulki włosowe i wzmacnia je, aby doprowadzić do ich aktywności, kiedy to wytwarzają włosa. Wszystko to ma miejsce dzięki niesamowitej ilości molekuł aktywnych, między innymi aminokwasów, witamin, polisacharydów, acemannan; idealne połączenie, które sprawia, że roślina ta jest skuteczna w naturalnej kuracji stymulującej wzrost włosów, powstrzymującej ich wypadanie i sprawiającej, że włosy rosną zdrowe i mocne.

 

Jakie inne korzyści przynosi skórze aloes?
Aloes posiada nieskończoną listę zalet, między innymi należy podkreślić:
Łuszczyca: aloes jest znakomitym środkiem aby zwalczyć swędzenie związane z łuszczycą, jak również posiada właściwości regenerujące skórę i zmniejszające zaczerwienienia.
Oparzenia: Aloes przynosi doskonale rezultaty w przypadku oparzeń pierwszego i drugiego stopnia, jako, że posiada właściwości antybiotykowe i antybakteryjne zapobiegające infekcją. Jednocześnie posiada działanie przeciwbólowe, ułatwia regenerację uszkodzonego naskórka i odświeża zainfekowaną strefę.
Rozstępy: aloes aktywuje fibroblasty i kolagenu znajdujące się w skórze, nadając jej elastyczność, jędrność i odżywiając ją.
Po goleniu: aloes posiada właściwości ściągające które są idealne dla skóry po goleniu. Reguluje pH skóry, odtyka pory skóry i głęboko odżywia. Poza tym odświeża ogolone miejsce i pomaga w gojeniu się ranek, jakie mogły powstać na skutek golenia.
Po depilacji: Jest wspaniałym naturalnym środkiem oczyszczającym i antyseptycznym. Nawilża, pozostawiając skórę świeżą i oczyszczoną. Jest przeciw zapalny, szybko się wchłania i nie powoduje uczucia tłustej skóry. Jest idealny po każdego rodzaju depilacji.