Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Jak chronić włosy przed zimą?

Zima i niskie temperatury mają ogromny wpływ na nasze ciało. Nie tylko nasza skóra narażona jest na zmianę klimatyczną, ale również włosy, które stają się przesuszone i osłabione w związku z zimową porą roku. Dodając do tego ogrzewanie, zmniejszenie wilgotności w otoczeniu oznacza przesuszone włosy, kruche i trudne do ułożenia. Innymi czynnikami, które mają negatywny wpływ na dobry stan włosów to: deszcz/ śnieg, wiatr i suche powietrze.
Przesuszenie włosów może spowodować zwiększoną ilość łupieżu, dlatego ważne jest aby włosy były zawsze odpowiednio nawilżone i czyste. Pierwszym krokiem dla osiągnięcia zdrowych włosów to mycie ich, stosując odpowiedni szampon i odżywkę. Zaleca się również nie wychodzenie na dwór z wilgotnymi włosami, stosowanie nakryć głowy, aby ochronić włosy przed zimnem i kończenie mycia włosów, spłukując je zimna wodą. Powoduje to zamykanie łusek włosa, zatrzymuje naturalną wilgoć i sprawia, że włosy stają się gładsze i błyszczące.
Naturaloe zaleca: Zastosowanie szamponu Naturaloe z 60% zawartością czystego aloesu, właściwego dla danego rodzaju włosów (suche, tłuste, farbowane/zniszczone). Po spłukaniu zastosować odżywkę z 10% zawartością aloesu, która rozplątuje, odbudowuje i odżywia włosy.