Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Jesień i wypadanie włosów

Kiedy nadchodzi jesień, nie tylko spadają liście z drzew, ale może się zdarzyć, ze nasze włosy również i to w ilości znacznie większej niż do tej pory. Ma to miejsce dlatego, że w tym okresie włosy są zmęczone złymi warunkami i nieodpowiednim traktowaniem w okresie lata. Słona, morska woda, słońce, chlor z basenu, wiatr i inne niekorzystne elementy, powodują, że nasze włosy słabną czego konsekwencją jest wypadanie.


Jednocześnie samo ciało doświadcza pewnych zmian, aby przystosować się do nowych warunków klimatologicznych, co pociąga za sobą rozregulowanie hormonów, a co wpływa na skórę i na włosy. Właśnie dlatego włosy wypadają zdecydowanie bardziej w okresie jesiennym. Aloes stymuluje wzrost włosa, powstrzymuje jego wypadanie i powoduje, że rosną zdrowe i silne.


Naturaloe zaleca:


Umyć włosy szamponem przeciw wypadaniu Naturaoe. Pozostawić na włosach od 3 do 5 minut. Dobrze spłukać.
Aby poprawić połysk włosów i ułatwić ich rozczesywanie, zastosować odżywkę do wlosów Naturaloe

 

POZA TYM:
Stosować zrównoważoną dietę, bogatą w witaminy i minerały, jako, że oba te skadniki mają bezpośredni wpływ na wzmocnienie włosów.
Ograniczyć stosowanie suszarek, prostownic, lokówek do włosów.
Nie stosować uczesań, które napinają włosy.