Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Kuracja przeciw wypadaniu i wzmacniająca włosy

 

 

Dlaczego Naturaloe hamuje wypadanie włosów?

Kuracja Przeciwko Wypadaniu Włosów
Naturaloe S.A. jest firmą, która od 10 lat zajmuje się badaniami, jak zapobiegać i hamować wypadanie włosów stosując naturalną kurację, której podstawą jest aloes.

- Aloes ma zdolność penetracji skóry głowy cztery razy bardziej niż woda. Czyli może dotrzeć tam, gdzie inne szampony czy kuracje nie docierają.
- Łącząc inne elementy, takie jak witamina E, pomaga im przeniknąć naskórek aby odżywiać skórę aktywując mikro cyrkulację krwi.
- Odżywia głęboko cebulki włosowe i wzmacnia je, aby doprowadzić do ich aktywności, kiedy to wytwarzają włosa. Wszystko to ma miejsce dzięki niesamowitej ilości molekuł aktywnych, między innymi aminokwasów, witamin, polisacharydów, acemannan; idealne połączenie, które sprawia, że roślina ta jest skuteczna w naturalnej kuracji stymulującej wzrost włosów, powstrzymującej ich wypadanie i sprawiającej, że włosy rosną zdrowe i mocne.
- Nasze produkty posiadają największą procentową zawartość czystego aloesu wśród produktów dostępnych na rynku.

Jako, że jest to kuracja naturalna, należy stosować ją przynajmniej 60dni, aby uzyskać efekty.