Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Odbuduj swoje włosy po lecie

Promieniowanie słoneczne, morze, wiatr, chlor z basenu, są to niektóre z czynników, które uszkadzają włosy w czasie lata. Uszkodzona zostaje łuska włosa, którą pokryty jest każdy włos a nawet może dojść do uszkodzenia kreatyny włosa. Wynikiem czego jest suchy włos, kruchy i martwy włos, co powoduje odbarwienia włosów (zwłaszcza włosów farbowanych) i może powodować wypadanie. Dlatego bardzo ważne jest poświęcenie włosom odpowiedniej uwagi, kiedy zakończy się lato.


Oczywiste jest, że najlepszym sposobem zadbania o włosy, jest zapobieganie ich uszkodzeniu. Ale nie zawsze mamy czas aby odpowiednio zająć się włosami lub po prostu zapominamy, że włosy mogą aż tak się zniszczyć na skutek warunków atmosferycznych.


Aby odbudować włosy po lecie, Naturloe zaleca:


umyć włosy szamponem Naturaloe do włosów farbowanych lub zniszczonych. Zawartość filtra UV, pozwala chronić je od czynników zewnętrznych.
Zastosować naszą odżywkę z 10 % zawartością czystego aloesu, stworzoną specjalnie aby ułatwiać rozczesywanie, odbudowywania i odżywiania włosów.