Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Oparzenia

Często przy zwykłych pracach domowych zdarza nam się poparzyć, nawet zbyt długie przebywanie na słońcu może spowodować poparzenia skóry, zarówno u dzieci jak i u dorosłych.
Aloes jest bardzo skuteczny na oparzenia pierwszego i drugiego stopnia, dzięki swym właściwościom antybakteryjnym i antybiotykowym zapobiega infekcjom, a aloina-B oraz kwasy cynamonowy i salicylowy przynoszą skuteczne działanie przeciwbólowe.Jak stosować aloes na oparzenia?

Jeżeli się poparzymy, najlepiej działać jak najszybciej, w zależności od rodzaju oparzenia, aby zapobiec bliznom. Zastosować żel z aloesu bez alkoholu na miejsce poparzone i pozostawić do wchłonięcia. Powtarzać czynność 3 razy dziennie.


Dzięki właściwościom odżywczym aloesu a także dzięki zdolnościom przeciwzapalnym i przeciwbólowym, działa jak bio regenerator komórek o właściwościach odświeżających i odmładzających.
Aloes między innymi korzyściami jakie daje naszej skórze, zawiera składniki aktywne, które łagodzą ból i zapalenie skóry, stymulując jej wzrost i regenerację.


Z tych właśnie powodów aloes zdobył wielką popularność jako środek uśmierzający w sposób natychmiastowy pieczenie, będące skutkiem poparzenia. Pomaga w regeneracji obszaru uszkodzonego, nawilżając go i odbudowując.