Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Opinie

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PODZIELENIE SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI Z NATURALOE!

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!! Moje włosy są w dużo lepszym stanie i są bardziej błyszczące. Używam również codziennie kremu nawilżającego i moja skóra jest zdecydowanie delikatniejsza. Stosuję również żel z aloesu, głównie po opalaniu, stosują go również moje córki, łagodzi pieczenie i nie schodzi im skóra. Produkty Naturaloe są rzeczywiście świetne, stosuję je od 3 lat i polecam…”
Carina Altman

„Od kiedy używam szamponu moje włosy stały się niesamowite, takie, jak, kiedy miałam 15 lat (dzisiaj mam 41) i poleciłam go mojej koleżance z pracy, która miała problem z wypadaniem włosów”
Silvina z San Nicolas.

Witam, chciałabym się podzielić moim doświadczeniem. Kupiłam wasze produkty dla mojego męża, ponieważ wypadają mu włosy. Trzy tygodnie temu rozpoczął kurację i jest bardzo zadowolony, włosy przestały mu się przetłuszczać, a ja zauważyłam, że zdecydowanie się wzmocniły, pomimo, że kurację stosuje od niedawna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów, jakie nabyliśmy.
Dziękuję.
Marcela.

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, nie tylko ja ich używam, ale cała moja rodzina a nawet moje dzieci, których włosy stały się miękki i błyszczące.
Mariana Rimini

Od miesiąca stosuję kurację, włosy jeszcze trochę mi wypadają, ale na czubku głowy zaczęły pojawiać mi się ”małe antenki” , w miejscach gdzie praktycznie już ich nie było. Kiedy kuracja jest naturalna, proces zwykle jest wolniejszy, ale ufam waszym produktom całkowicie, polecam je moim przyjaciołom.
Graciela Garcia

Jestem osobą, która wybierała kosmetyki z górnej półki, bo sądziłam, że tylko one mogą być dobre dla moich włosów. Szampon Naturaloe dostałam w prezencie, oczywiście odstawiłam go na bok, ponieważ podchodziłam sceptycznie do skuteczności produktów naturalnych, aż którego dnia, skończył mi się mój „super szampon” i byłam zmuszona użyć Naturaloe.
Jest zadziwiające, że człowiek zauważa ile DETERGENTU zawierają znane szampony, dopiero wtedy, kiedy spróbuje szamponu naturalnego jak ten. Czasem myślimy, że ilość piany na włosach jest miarą efektywności szamponu, a jest całkowicie na odwrót. Naturaloe, myje, wzmacnia i wygładza włosy. I poza tym chroni środowisko naturalne.
Martina de Palermo.

Witam Wszystkich, Od kiedy stosuję krem nawilżający moja skóra znacznie się poprawiła, jest nawilżona i delikatna. Najlepsze jest to, że odżywia i odbudowuje każdy rodzaj skóry. Jako, że jest naturalny nie powoduje alergii i mogą go stosować osoby o wrażliwej skórze.
Anahi Escalante (Cordoba)

Nigdy nie wierzyłem w skuteczność produktów naturaloe…aż nie miałem innego wyjścia: albo uwierzyć albo zostać bez włosów. Mam 35 lat, mój ojciec ołysiał w wieku 40 lat. Próbowałem masażu głowy, typowych produktów, które zna każdy łysiejący, aż przeczytałem informację w prasie na temat waszych produktów. Wątpiłem, ale w końcu się przekonałem i po 4 miesiącach kuracji …włosy przestały wypadać o jakieś 75% i zauważyłem, że są dużo silniejsze.
Carlom Colombres.


Czekamy na Wasze Opinie o Naturaloe pod adresem: info@naturaloe.pl