Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Pielęgnacja skóry i aloes

Intensywna pielęgnacja naturaloe:

Sześć powodów, dla których warto używać aloesu »Trądzik różowaty
Aloes to roślina idealna do pielęgnacji skóry, ponieważ nawilża, zmiękcza, oczyszcza i regeneruje skórę. Jednocześnie eliminuje bakterie i łój z gruczołów.
Czytaj więcej »


Łuszczyca
W przypadku łuszczycy stosuj żel z aloesy na skórę przynajmniej dwa razy dziennie. W celu zapobiegania, aby zmniejszyć rany w okresach stresu, stosuj żel 3 razy w tygodniu na ciało i twarz oraz codziennie Krem Nawilżający do ciała i rąk
Czytaj więcej »


Po opalaniu
Stosuj nasz Krem Nawilżający z aloesem, nanoś obficie po opalaniu. Odbudowuje komórki, posiada właściwości odświeżające i uśmierzające.
Czytaj więcej »


Trądzik
Aloes jest skuteczny dla osób, które mają problemy z wypryskami, oczyszcza pory skóry i nie pozawala na gromadzenie się martwego naskórka. Utrzymuje skórę zdrową i wolną od zanieczyszczeń
Czytaj więcej »


Skóra sucha
W przypadku skóry suchej należy nanosić żel aloesowy, po jego wchłonięciu (około 2 minuty), stosować Krem Nawilżający.
Czytaj więcej »


Środek po depilacji
Po depilacji zastosuj żel. Żel z aloesu pomaga wygładzić skórę, nawilża i schładza depilowane obszary
Czytaj więcej »


Po goleniu
Po goleniu nanieść żel z aloesu bezpośrednio na ogoloną skórę. Aloes daje uczucie odświeżenie i pomaga w gojeniu się drobnych ranek powstałych przy goleniu.
Czytaj więcej »


Podrażniona skóra
Jest wiele powodów podrażnień skóry zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, spowodowanych przy codziennych działaniach, na które nawet często nie zwracamy uwagi.
Czytaj więcej »


Blizny
Blizny bardzo często i u wielu z nas pojawiają się na skórze, spowodowane przez rany, otarcia, oparzenia, operacje chirurgiczne, jak również spowodowane przy zwykłym goleniu.
Czytaj więcej »


Przeciw starzeniu
Aloes od wieków jest znany, jako środek przeciwko starzeniu się skóry, mówią nawet, że Kleopatra była pionierką w stosowaniu tej rośliny
Czytaj więcej »


Oparzenia
Naturalne jest, że przy codziennych czynnościach czasem się oparzymy, również zbyt długie przebywanie na słońcu powoduje poparzenie skóry zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych
Czytaj więcej »