Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Pielęgnacja skóry kobiety, w zależności od wieku

W miarę jak mijają lata, nasza skóra zmienia się, i dlatego, jej pielęgnacja, której potrzebuje, również. Każdy z etapów wymaga pielęgnacji innej i specjalnej, aby utrzymać skórę piękną i zdrową.

 

Aby to osiągnąć, Naturaloe zaleca następującą pielęgnację:Mając 20 lat.


W tym wieku często pojawiają się wągry i zaskórniki z powodu zwiększonej ilości łoju.
Aloes rozpuszcza odkładający się tłuszcz, który zatyka pory, oczyszczając i nawilżając skórę. Działa antybakteryjnie i ściągająco, dlatego eliminuje zapalenie w porze skóry. Jednocześnie reguluje pH skóry i odżywia 3 warstwy skóry. Regeneruje komórki i pomaga usunąć ślady spowodowane przez trądzik.
Na oczyszczoną skórę, nanosić codziennie żel aloesowy, zarówno na twarz jak i na inne miejsca (plecy, dekolt, itp.).

 

Od 35 lat


Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, stąd ważne jest stosowanie odpowiednich produktów, aby im zapobiec. Skóra staje się bardziej sucha z powodu kąpieli słonecznych i innych czynników środowiskowych. Dzięki witaminom jakie posiada aloes, zwalcza on wolne rodniki, które powodują zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Nadaje skórze delikatność i elastyczność, uzyskując skórę młodą i odświeżoną. Należy stosować żel aloesowy codziennie, nanosząc na skórę twarzy i szyję. Nawilżać ciało i ręce naszym Kremem Nawilżającym, który zawiera 30% czystego aloesu, witaminę E i wosk pszczeli.

 


Od 50 lat


Żel z aloesu jest idealnym dla takiego wieku, ponieważ pomaga w usuwaniu plam, wygładzaniu zmarszczek i złuszcza skórę. Poza tym stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, regeneruje komórki i tonizuje skórę. Nawilża i odżywia skórę, docierając do jej najgłębszych warstw.
Stosować żel codziennie rano i wieczorem na twarz, szyję i ręce. Do ciała stosować nasz Krem Nawilżający, który zawiera 30% czystego aloesu, witaminę E i wosk pszczeli.