Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Po opalaniu

Umiarkowane i systematyczne opalanie jest korzystne dla naszego układu kostnego. Organizm wytwarza pewne ilości witaminy D, która zapobiega osteoporozie. Długie przebywanie na słońcu nie jest konieczne, a poza tym jest szkodliwe dla skóry, powoduje pieczenie, zaczerwienienia, a z czasem wysuszenie skóry, plamy i zmarszczki.


Dzięki wielu składnikom odżywczym aloesu i jego właściwościom przeciwzapalnym i przeciwbólowym, działa jako bio regenerator komórek o właściwościach odświeżających i kojących. Szybko się wchłania, nie natłuszcza, chroni i utrzymuje jędrność, delikatność i elastyczność skóry.


Aloes:
Odświeża,
Odkaża,
Działa przeciwbólowo,
Regeneruje komórki
Odżywia i nawilża skórę.


Jak pielęgnować skórę i utrzymywać opaleniznę?


Po kąpieli słonecznej z zastosowaniem odpowiedniej ochrony, należy, co jest bardzo ważne nawilżyć, odżywić i odbudowywać uszkodzony naskórek. Aby przedłużyć opaleniznę i zapobiec schodzeniu skóry, Naturaloe zaleca stosowanie Kremu Nawilżającego. Jego formuła z zawartości 30% czystego aloesu, witaminy E i wosku pszczelego zmiękcza i odżywia skórę, sprawiając, że jest nawilżona i zdrowa. Nanosić na skórę wykonując delikatny masaż.