Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Porady

 • Sześć powodów, dla których warto używać aloesu

  Aloes reguluje pH skóry. Normalne pH skóry oscyluje w granicach 5,5, czyli jest delikatnie kwaśne. Ta niewielka kwasowość pozwala powstrzymać inwazję mikroorganizmów.

 • Jak zapobiegać wypadaniu włosów?

  Normalne jest, że włosy codziennie wypadają, jest to normalny cykl wzrostu włosa. Niemniej jednak, niektórzy mężczyźni jak również kobiety doświadczają znacznie większego wypadania włosów, potrzebują wówczas odpowiedniego leczenia, aby móc powstrzymać ten proces.

 • Jak chronić włosy przed zimą?

  Zima i niskie temperatury mają ogromny wpływ na nasze ciało. Nie tylko nasza skóra narażona jest na zmianę klimatyczną, ale również włosy, które stają się przesuszone i osłabione w związku z zimową porą roku.

 • Jesień i wypadanie włosów

  Kiedy nadchodzi jesień, nie tylko spadają liście z drzew, ale może się zdarzyć, ze nasze włosy również i to w ilości znacznie większej niż do tej pory. Ma to miejsce dlatego, że w tym okresie włosy są zmęczone złymi warunkami i nieodpowiednim traktowaniem w okresie lata. Słona, morska woda, słońce, chlor z basenu, wiatr i inne niekorzystne elementy, powodują...

 • Odbuduj swoje włosy po lecie

  Promieniowanie słoneczne, morze, wiatr, chlor z basenu, są to niektóre z czynników, które uszkadzają włosy w czasie lata. Uszkodzona zostaje łuska włosa, którą pokryty jest każdy włos a nawet może dojść do uszkodzenia kreatyny włosa. Wynikiem czego jest suchy włos, kruchy i martwy włos, co powoduje odbarwienia włosów (zwłaszcza włosów farbowanych) i może powodować wypadanie.

 • Aloes, naturalny środek przeciw łupieżowi

  Łupież to choroba skóry głowy, objawiająca się nadmiernym złuszczaniem się martwego naskórka. Zwykle towarzyszą mu zaczerwienienia i podrażnienia i może być symptomem łojotoku, łuszczycy, grzybicy lub wszawicy.

 • Wypadanie włosów u kobiet

  Dobrze się wysypiać, odżywiać się w odpowiedni sposób i być aktywnym fizycznie, są to dobre przyzwyczajenia, które pomagają w utrzymaniu włosów na swoim miejscu. Ale istnieją również kuracje bardzo efektywne i naturalne, które zapobiegają wypadaniu włosów, regenerując je i odżywiając skórę głowy. Tak właśnie jest w przypadku aloesu, który nadaje połysk, wzmacnia i chroni.

 • Aloes i wypadanie włosów

  Testosteron to podstawowy męski hormon płciowy, który poza tym, że wpływa na wzrost włosów na ciele, wąsach i brodzie, powoduje straty we włosach na głowie. Na skórze głowy, łącząc się z mieszkami włosowymi wpływa na zahamowanie ich działania. Mieszki te nie pracują w sposób ciągły, tylko co jakiś czas zatrzymują się.

 • Pielęgnacja skóry kobiety, w zależności od wieku

  W miarę jak mijają lata, nasza skóra zmienia się, i dlatego, jej pielęgnacja, której potrzebuje, również. Każdy z etapów wymaga pielęgnacji innej i specjalnej, aby utrzymać skórę piękną i zdrową.

 • Aloes, naturalny balsam po goleniu

  Codzienne golenie, któremu poddaje się większa część mężczyzn, powoduje podrażnienia i rany na skórze. Poza tym, mogą pojawić się wypryski, które mogą się zainfekować powodując blizny na twarzy.

 • Cienie pod oczami i aloes

  Cienie pod oczami są wywoływane zmiany w pigmencie skóry pod oczami, co powoduje, że miejsca te stają się ciemniejsze (plamy szare, brązowe lub zielonkawe). Konsekwencją jest czysto estetyczna, jak również powodują wrażenie, że twarz jest bardziej zmęczona i smutna.

 • Aloes, roślina łagodząca żylaki

  Żylaki to żyły podskórne nadmiernie rozszerzone, które utraciły zdolność utrzymywania przepływu krwi w jednym kierunku z powody niewłaściwego działania. Powoduje to zatrzymywanie się krwi, powodując ból i powikłania.

 • Aloes: Najlepsza pielęgnacja po kąpieli słonecznej

  Zaczynają się cieplejsze dni, pierwsze kontakty ze słońcem. Dłuższe przebywanie na słońcu, bez stosowania kremów ochronnych, wiążą się nieuniknienie z zaczerwienieniami skóry i łuszczeniem się jej.

 • Aloes: Cud przeciw starzeniu

  Od wielu lat człowiek badał substancje, które opóźnią lub zahamują oznaki starzenia się. Oczywiśnie nie ma możliwości  uniknięcia zmarszczek mimicznych, które czas maluje na naszej twarzy, ale jeśli będziemy dbać o nasza skórę, możemy opóźnić ich pojawienie się.

 • Aloes i trądzik różowaty. Czym jest trądzik różowaty?

  Trądzik różowaty to choroba przewlekła atakująca skórę, a czasem również oczy. Wśród objawów wyróżniamy zaczerwienienie, krostki i grudki oraz zgrubienia skóry. W większości przypadków trądzik różowaty występuje tylko na twarzy.