Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Przeciw starzeniu

Aloes jest znany od dawna ze swych właściwości hamujących oznaki starzenia, podobno nawet Kleopatra była pionierką w stosowaniu tej rośliny, aby zachować młody wygląd jak najdłużej.
Jego właściwości regenerujące, sprawiają, że aloes to idealna roślina, która zapobiega starzeniu się skóry, jako że posiada niebywałe właściwości nawilżające, wygładza skórę i przywraca jej utracona elastyczność, zapobiegając pojawianiu się zmarszczek.

Dzięki właściwościom odżywczym aloesu a także dziki zdolnościom przeciwzapalnym i przeciwbólowym, działa jak bio regenerator komórek o właściwościach odświeżających i odmładzających. . Żel z aloesu szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, pomaga chronić i utrzymywać jędrność, miękkość i elastyczność skóry


Jak zapobiegać starzeniu się skóry?
Stosować Krem Nawilżający z aloesem na uprzednio umytą twarz, dwa razy dziennie. Nanosić opuszkami palców pod oczy, w okolice ust i na całą twarz i ciało.
Stosować 2, 3 razy dziennie.