Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Trądzik

Trądzik i Aloes, skuteczny sojusznik


Przede wszystkim, należy zapamiętać, że trądzik nie jest zaraźliwy. Niemniej jednak jest to schorzenie skórne najbardziej popularne i może ono dotyczyć 80% społeczeństwa. Spowodowane jest przez nadmierne wytwarzanie łoju przez gruczoły łojowe.
Dotyka przede wszystkim ludzi młodych pomiędzy 11 a 30 rokiem życia. Istnieje wiele czynników jakie wywołują trądzik: dziedziczenie, złe odżywianie (głównie przy spożywaniu produktów tłustych), bakterie.


Nie jest łatwo wyleczyć trądzik, niemniej jednak odpowiednia pielęgnacja pozwala na zwalczenie wągrów i nie pozwala na pojawienie się blizn.


Dlatego konieczne jest powstrzymywanie pierwszych ognisk zapalnych. Wykonywanie poniższych, podstawowych czynności pomoże im zapobiec:


1)    Utrzymywać właściwą higienę w miejscach narażonych na trądzik (twarz i plecy), ponieważ trądzik zwykle rozprzestrzenia się z powodu namnażania się bakterii, które przemieszczają się, jeśli nie utrzymamy w czystości miejsc zaatakowanych przez trądzik.

2)  Odpowiednio się odżywiać, ograniczając spożywanie pokarmów bogatych w tłuszcze (czekolada, wędliny, nabiał)