Kontakt 509 264 555
Blog Aloemaniak
Opinie prawy boks

Acne Aloe Vera

Z radością zamieszczam tutaj moją opinię, chociaż i tak zawsze was polecam. Używam szamponu do włosów suchych i odżywkę, udało mi się powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić je!!!


Czytaj więcej »

Promocja
Skład chemiczny... prawy boks

Video prawy boks

Zbieraj punkty za zakupy

Wypadanie włosów u kobiet

Można zapobiegać wypadaniu włosów?
W jaki sposób?


Dobrze się wysypiać, odżywiać się w odpowiedni sposób i być aktywnym fizycznie, są to dobre przyzwyczajenia, które pomagają w utrzymaniu włosów na swoim miejscu. Ale istnieją również kuracje bardzo efektywne i naturalne, które zapobiegają wypadaniu włosów, regenerując je i odżywiając skórę głowy. Tak właśnie jest w przypadku aloesu, który nadaje połysk, wzmacnia i chroni.

 

Jakie są najpopularniejsze, nieprawdziwe mity na temat wypadania włosów u kobiet i na temat produktów przeciw wypadaniu włosów?


Błędnie się sądzi, że łysienie dotyka głównie mężczyzn, a jednak 30% osób, którzy doświadczają wypadania włosów to kobiety. Wypadanie włosów może powodować zaburzenia psychologiczne spowodowane zmianą w swoim wyglądzie i w ogólnym samopoczuciu. Niestety, problem wypadania włosów wśród kobiet nie jest zbytnio dostrzegany przez społeczeństwo i lekarze traktują go jakby w ogóle nie istniał.


Mity o wypadaniu włosów:


Częste mycie włosów powoduje ich wypadanie. FAŁSZ.
Długie włosy mają większą tendencję do wypadania. FAŁSZ.
Posiadanie krótkich włosów zapobiega ich wypadaniu. FAŁSZ.
Noszenie kasku lub czapki zwiększa wypadanie włosów. FAŁSZ. Przeciwnie w większości przypadków chroni włosy.
Mieszanie tabletek antykoncepcyjnych z szamponem, sprawia, że rosną szybciej. FAŁSZ.


Jakie istnieją triki, aby produkty przeciw wypadaniu włosów przynosiły jeszcze lepsze rezultaty.
Używając suszarki oddalić ją maksymalnie od włosów i stosować najniższą temperaturę.
Unikać stosowania gumek, szpilek i spinek
Palić jak najmniej, jako, że papierosy osłabiają włosy i wysuszają skórę.
Nie zapominać o diecie bogatej w witaminy A i B
Pić jak dużo wody (około 2 litrów dziennie)
Masować skórę głowy opuszkami palców, aż poczuje się mrowienie z gorąca. To pobudzi gruczoły, wspomoże cyrkulację krwi i poprawi wzrost włosów. Masaż taki należy wykonywać bardzo często.
Spróbować ograniczyć stres.


Jakie zalety ma aloes aby wzmacniać włosy?Aloes jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł aby zachować włosy zdrowe i mocne. Zawiera setki właściwości leczniczych, które sprawiają, że włosy się regenerują w niesamowity sposób
Aloes ma zdolność penetracji skóry głowy cztery razy bardziej niż woda. Czyli może dotrzeć tam, gdzie inne szampony czy kuracje nie docierają. Pomaga w przenikaniu  przez naskórek, aby odżywić skórę i aktywować mikro cyrkulację krwi.


Poza tym odżywia głęboko cebulki włosowe i wzmacnia je, aby doprowadzić do ich aktywności, kiedy to wytwarzają włosa. Wszystko to ma miejsce dzięki niesamowitej ilości molekuł aktywnych, między innymi aminokwasów, witamin, polisacharydów, acemannan; idealne połączenie, które sprawia, że roślina ta jest skuteczna w naturalnej kuracji stymulującej wzrost włosów, powstrzymującej ich wypadanie i sprawiającej, że włosy rosną zdrowe i mocne.