fotograf zdjęcia


Zapraszam do mojego studio fotogoraficznego. Pozdrowię Was ciepło w mojej ładnej sali, bezwzględnej światła, kolorów natomiast akcesoriów, ktore rozczulą nie jedno serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieustanny mało co dwa lata, od czasu momentu podjęcia decyzji, iż owo już czas wypatrzyć własne lokum, przez opcja abstrakcyjnego lokalu, dalej od groma dni dumania jak go rozplanować, które ściany zburzyć a jakie stworzyć, na krańcu najprzyjemniejsze aliści nie najprostsze - rozmieszczanie!

W mojej ewokacji pracownia fotografii dziecięcej, ciążowej i rodzinnej, musi realizować bez liku funkcji. Przede każdym musi być bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, przecudowne milusińscy nie będą związani natomiast poczują celową energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. Dla owego też wstało bardzo jasne, przestronne lokalizacja, z niskim sprzętami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest trochę jak białe płótno, które mogę malować na przeróżne okazje. Sprawdziłam aktualnie sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast aktualnie zamieniam się ostrożnie w świąteczną enklawę do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, gdy ale wręcz pozwala na to pogoda, są czynione przy naturalnym świetle dziennym. Uwielbiam te wielkie okna natomiast poziom światła jakie zapełnia całe studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej poprzednio wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na dopasieniach. Wywiera realny rechot smarkaczy a to główny czynnik celnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, i na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.


Copyright © 2019 Naturaloe.pl